شرایط و ضوابط

253 بازدید
این صفحه شامل شرایط و ضوابط ('این شرایط') برای sunland.ae ('این وب سایت') است. با دسترسی به این وبسایت، شما موافقت میکنید که تحت این شرایط، همه قوانین و مقررات مربوطه قرار گیرید و موافقت کنید که شما مسئولیت پذیری هر یک از قوانین محلی را اجرا کنید.

 1. این صفحه شامل شرایط و ضوابط ('این شرایط') برای sunland.ae ('این وب سایت') است. با دسترسی به این وبسایت، شما موافقت میکنید که تحت این شرایط، همه قوانین و مقررات مربوطه قرار گیرید و موافقت کنید که شما مسئولیت پذیری هر یک از قوانین محلی را اجرا کنید.
 2. این شرایط ممکن است گاهی اوقات به روز شود، بنابراین لطفا در آینده به آنها مراجعه کنید. با استفاده از این وب سایت شما موافقت میکنید که نسخه فعلی این شرایط را در حال حاضر محدود کنید.

استفاده از وب سایت

 1. شما مجاز به استفاده از وب سایت ما برای استفاده شخصی خود هستید و برای چاپ و دانلود مطالب از این وبسایت با توجه به اینکه هیچ محتوایی را بدون رضایت ما تغییر نمی دهید. شما همچنین می توانید به نشانه گذاری و به اشتراک گذاری لینک ها هدایت دیگران به محتوا در این وب سایت. مواد موجود در این وبسایت نباید در مجاورت یا آفلاین بدون مجوز ما مجددا چاپ و منتشر شوند.

اطلاعات مالکیت معنوی

 1. کپی رایت و سایر حقوق مالکیت معنوی در تمام مطالب موجود در این وبسایت متعلق به ما یا اعضای مجاز ما هستند و نباید بدون اجازه قبلی کتبی ما تکثیر شوند.
 2. با توجه به بند 3، هیچ بخشی از این وب سایت بدون مجوز کتبی قبلی ما قابل تولید نیست.

سایت را تا زمان

 1. ما تمام اقدامات معقولی را برای اطمینان از اینکه این وب سایت 24 ساعته در هر روز، 365 روز در سال در دسترس است. با این حال، وب سایت ها بعضی وقت ها به علت تعمیر و نگهداری، سرور یا مشکلات فنی با خرابی مواجه می شوند. بنابراین ما هیچ وقت مسئولیتی در قبال این وب سایت نخواهیم داشت.

رفتار بازدید کننده

 1. به استثنای اطلاعات قابل شناسایی شخصی که استفاده از آن تحت خط مشی رازداری ما تحت پوشش قرار می گیرد، هر گونه مطالب ارسالی یا ارسالی شما به این وب سایت غیر اختصاصی و محرمانه محسوب می شود. با ارسال محتوا به این وبسایت، شما موافقت میکنید که ما برای کپی کردن، افشا، توزیع، ترکیب و غیره از این مواد برای هر و همه اهداف آزاد خواهیم بود.
 2. با استفاده از این وب سایت شما نباید هرگونه ماده یا پست را از این وبسایت ارسال یا ارسال کنید:
  1. برای شما هیچ موافقت لازم را نبرید؛
  2. تبعیض آمیز، ناخوشایندی، پورنوگرافی، تقصیری، مسئول ایجاد انگیزه از محرومیت نژادی و محرمانه بودن یا حفظ حریم خصوصی است که ممکن است موجب ناراحتی یا ناراحتی دیگران شود که موجب تحریک یا تظاهرات می شود که به جرم جنایی تلقی می شود به یک مسئولیت مدنی یا در غیر این صورت با قانون متضاد است؛ یا
  3. که در طبیعت مضر است از جمله و بدون محدودیت، ویروس های کامپیوتری، اسب های تروجان، داده های خراب شده یا سایر نرم افزارها یا داده های بالقوه مضر.
 3. ما به طور کامل با هرکدام از مقامات انتظامی یا دستور دادگاه همکاری خواهیم کرد که ما هویت و سایر جزئیات هر فردی را که به این وبسایت ارسال می کنیم را، نقض بند 8 این شرایط، اعلام کنیم.
 4. ارسال محتوا به این وب سایت، شما را قانع می کند و نشان می دهد که شما خود یا به هر حال کنترل تمام حقوق مربوط به آن محتوای، از جمله، بدون محدودیت، تمام حقوق لازم برای شما برای ارائه، ارسال، آپلود، ورودی و یا ارسال محتوا یا استفاده شما از محتوای یک استفاده منصفانه محافظت شده است.
 5. شما موافقت میکنید که ما و شرکتهای وابسته ما، و مدیران، افسران و کارکنان آنها، برای هر گونه ادعا یا تقاضا، از جمله هزینه های معقول وکالت، که از یا استفاده از این وب سایت، یا محتوا که به این وبسایت ارائه می کنید یا نقض این شرایط یا حقوق دیگری است.

پیوند به وب سایت های دیگر و از

 1. هر لینک به وب سایت های شخص ثالث واقع در این وب سایت فقط برای شما راحت است. ما هر وب سایت شخص ثالث را بررسی نمیکنیم و مسئولیت این وب سایتهای ثالث یا محتوای آنها نیست. ما وب سایت های شخص ثالث را تأیید نمیکنیم و یا نمایندگی در مورد آنها و یا هر گونه مواد موجود در آنها را نداریم. اگر بخواهید به یک وب سایت شخص ثالث مرتبط با این وبسایت دسترسی داشته باشید، انجام این کار به نفع شماست.
 2. لینک ها به وب سایت های دیگر ممکن است حاوی لینک های وابسته باشند. اگر چنین باشد، اگر یک محصول خاص را بخرید یا اقدام خاصی انجام دهید، ممکن است یک کمیسیون دریافت کنید.
 3. اگر مایل به پیوند به این وب سایت هستید، ممکن است تنها بر مبنای اینکه شما به آن پیوند دارید، انجام دهید، اما هر صفحه ای را در این وب سایت تکرار نکنید، و تحت شرایط زیر است:
  1. شما هیچوقت به این نکته اشاره نکنید که ما هر گونه خدمات یا محصولات را تأیید میکنیم، مگر این که به طور خاص با ما توافق داشته باشد؛
  2. شما رابطه خود را با ما اشتباه نگیرید یا اطلاعاتی نادرست درباره ما ارائه دهید؛
  3. شما از یک وب سایت که متعلق به شما نیست لینک نمی کنید؛ و
  4. وب سایت شما حاوی محتوایی است که توهین آمیز، بحث برانگیز است، هرگونه حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگر هر شخص دیگری را نقض می کند یا به هیچ وجه با هیچ یک از قوانین قابل اجرا مطابقت ندارد.
 4. اگر شما انتخاب کنید به پیوند به وب سایت ما در نقض بند 14 شما را به طور کامل به ما برای هر گونه از دست دادن و یا آسیب رنج می برند که در نتیجه اقدامات خود را به طور کامل.

سلب مسئولیت

 1. این وب سایت تنها برای مقاصد اطلاع رسانی است و ما صحت و یا کامل بودن مطالب را در این وب سایت تضمین نمی کنیم. ما ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع تغییرات در مطالب موجود در این وبسایت ایجاد کنیم. مطالب موجود در این وب سایت ممکن است از تاریخ گذشته یا در موارد نادر نادرست باشد و ما تعهدی برای اطمینان از اینکه این مطالب درست و یا به روز می شود، نداریم.
 2. مواد در این وب سایت بدون هیچ گونه ضمانتی یا شرایطی ارائه می شود. به حداکثر مجاز قانون اجازه دسترسی و استفاده از این وب سایت را بر اساس این که تمام نمایندگی ها، ضمانت ها و شرایط را که برای این شرایط ممکن است در رابطه با این وب سایت تاثیر بگذارد، ارائه ندهیم. مطالب موجود در این وبسایت ارائه شده 'همانطور که هست' است و شما از آن به عنوان خطر استفاده می کنید.
 3. اطلاعات موجود در این وب سایت تنها اطلاعات و تفسیر عمومی است. این اطلاعات به شرایط خاص شما توجه نمی کند و به هیچ وجه مشاوره قانونی، کسب و کار یا مشاوره دیگر شما نیست.
 4. شما می دانید که تمام مطالب ارسال شده به این وب سایت تنها مسئول فردی است که محتوای اصلی را در ابتدا قرار داد. شما همچنین می دانید که تمام نظرات بیان شده توسط کاربران این وب سایت به شدت در ظرفیت های فردی آنها بیان می شود و نه به عنوان نماینده وب سایت، صاحب آن یا هر یک از حامیان یا شرکای.

محرومیت از مسئولیت

 1. نه ما و نه هیچ شخص دیگر (چه در تولید، نگهداری و یا ارائه این وب سایت یا در ساخت این وب سایت یا نه) مسئولیت هر نوع از دست دادن یا آسیب دیدگی را که ممکن است به شما یا شخص ثالث در نتیجه یا استفاده از وب سایت ما. این محرومیت باید شامل هزینه های تعمیر و نگهداری یا تعمیرات و بدون محدودیت هرگونه تخلف مستقیم، غیر مستقیم یا ناشی از آن باشد، و اینکه آیا در موارد نقض یا قرارداد یا در غیر این صورت در ارتباط با این وب سایت.

خاتمه استفاده

 1. شما موافقت می کنید که ما می توانیم، به موجب اختیار ما، دسترسی شما را به تمام یا بخشی از این وب سایت با یا بدون اطلاع و برای هر دلیل، از جمله، بدون محدودیت نقض این شرایط، محکوم یا معلق کنیم.

مجوز حاکمیت

 1. این شرایط باید تحت قوانین قلمرو U.A.E امارات متحده عربی تحت نظارت و تفسیر باشد. با استفاده از این وب سایت شما موافقت می کنید که هر گونه اختلاف (های) ناشی از ارتباط با این وب سایت به صلاحیت منحصربفرد منطقه U.A.E مربوط می شود.

تماس

 1. لطفا در مورد این شرایط با ما تماس بگیرید، لطفا از طریق info@sunland.ae ایمیل ارسال کنید.