سیاست حفظ حریم خصوصی

227 بازدید
ما در هنگام ثبت نام در سایت ما، اطلاعاتی را از شما جمع آوری می کنیم، سفارش می دهیم، خبرنامه خود را به اشتراک می گذاریم، یک فرم یا پرداخت PayPal را پر می کنیم.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

ما در هنگام ثبت نام در سایت ما، اطلاعاتی را از شما جمع آوری می کنیم، سفارش می دهیم، خبرنامه خود را به اشتراک می گذاریم، یک فرم یا پرداخت PayPal را پر می کنیم.

در صورت سفارش یا ثبت نام در سایت ما، ممکن است از شما خواسته شود که نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات کارت اعتباری یا شماره امنیت اجتماعی خود را وارد کنید. با این حال، ممکن است از سایت ما ناشناس بگردید.

گوگل، به عنوان یک فروشنده ثالث، از کوکی ها برای ارائه تبلیغات در سایت شما استفاده می کند. استفاده Google از کوکی DART آن را قادر می سازد تا تبلیغاتی را به کاربران خود ارائه دهد که بر اساس بازدید آنها به سایت های شما و سایر سایت های اینترنتی است. کاربران می توانند با استفاده از کوکی DART از دیدگاه سیاست حفظ حریم خصوصی شبکه های تبلیغاتی Google و محتوا استفاده کنند.

ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم؟

هر یک از اطلاعاتی که ما از شما جمع آوری می کنیم ممکن است در یکی از روش های زیر استفاده شود:

؛ برای شخصی کردن تجربه خود

(اطلاعات شما به ما کمک می کند تا بهتر به نیازهای فردی خود پاسخ دهیم)

؛ برای بهبود وب سایت ما

(ما به طور مداوم تلاش می کنیم تا پیشنهادات وب سایت خود را براساس اطلاعات و بازخوردی که از شما دریافت می کنیم، بهبود دهیم)

؛ برای بهبود خدمات مشتری

(اطلاعات شما به ما کمک می کند تا به طور موثر تر به درخواست های خدمات مشتری خود و نیازهای پشتیبانی پاسخ دهند)

؛ برای پردازش معاملات

اطلاعات شما، چه به صورت عمومی و چه خصوصی، به هیچ وجه بدون رضایت شما، به غیر از هدف مشخص ارائه محصول یا خدمات خریداری شده مورد درخواست، به فروش نمی رسد، مبادله نمی شود، انتقال داده نمی شود یا به هر شرکت دیگری داده می شود.

؛ برای مدیریت مسابقه، ارتقاء، نظرسنجی یا سایر ویژگی های سایت

؛ برای ارسال ایمیل های دوره ای

آدرس ایمیل ارائه شده برای پردازش سفارش، می تواند برای ارسال اطلاعات و به روز رسانی مربوط به سفارش شما، علاوه بر دریافت اخبار گاه به گاه شرکت، به روز رسانی، اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات و غیره.

چگونه از اطلاعات شما محافظت کنیم؟

ما اقدامات امنیتی مختلفی را برای حفظ ایمنی اطلاعات شخصی شما انجام می دهیم هنگام سفارش شما و یا وارد کردن، ارسال و یا دسترسی به اطلاعات شخصی خود.

ما استفاده از سرور امن را پیشنهاد می کنیم. تمام اطالعات حساس / اعتباري ارسال شده از طريق ليست امن Secure Socket (SSL) منتقل شده و سپس به پايگاه داده ارائه دهندگان دروازه پرداخت رمزگذاري مي شود تا توسط افراد مجاز از طريق دسترسي هاي ويژه به اين سيستم ها قابل دسترس باشد و مورد نياز باشد؟ اطلاعات را محرمانه نگه دارید.

بعد از یک معامله، اطلاعات شخصی شما (کارت های اعتباری، شماره های تامین اجتماعی، حساب های مالی، و غیره) در سرورهای ما ذخیره نمی شوند.

آیا ما کوکی ها را استفاده می کنیم؟

بله (کوکی ها فایل های کوچکی هستند که یک سایت یا ارائه دهنده خدمات آن به وسیله مرورگر وب خود به هارد دیسک کامپیوتر شما انتقال می دهد (اگر اجازه دهید) که سایت ها یا سیستم های ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد تا مرورگر خود را شناسایی کرده و اطلاعات خاصی را

ما از کوکی ها برای کمک به یادآوری و پردازش موارد موجود در سبد خرید خود استفاده می کنیم، ترجیحات خود را برای بازدیدهای آینده، پیگیری تبلیغات و جمع آوری داده های جمع آوری شده درباره ترافیک سایت و تعامل سایت، درک و ذخیره کنیم تا بتوانیم تجربیات سایت و ابزارهای بهتر را ارائه دهیم. آینده. ما ممکن است با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث قرارداد کنیم تا به ما در درک بهتر بازدیدکنندگان سایت کمک کنیم. این ارائه دهندگان خدمات مجاز به استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طرف ما نیستند، مگر اینکه برای کمک به ما در انجام و بهبود کسب و کار ما.

ما هر گونه اطلاعات به احزاب خارج فاش؟

ما فروش، تجارت، و یا در غیر اینصورت انتقال اطلاعات به شخص خارجی شما را از دست ندهید. این شامل احکام ثابتی قابل اعتماد نیست که به ما در مدیریت وب سایت ما، انجام کسب و کار ما و یا خدمات شما کمک کند، تا زمانی که طرفین موافق نگه داشتن این اطلاعات محرمانه باشند. ما همچنین ممکن است اطلاعات شما را آزاد کنیم، زمانی که ما اعتقاد داریم که آزادی مناسب است تا قوانین سایت را اجرا کند، سیاست های سایت ما را اجرا کند یا از حقوق ما، حقوق مالکیت یا ایمنی خود محافظت کند. با این حال، اطلاعات بازدید کننده غیر شخصی قابل شناسایی ممکن است به طرف های دیگر برای بازاریابی، تبلیغات و یا سایر استفاده ها ارائه شود.

لینک های شخص ثالث

گاهی اوقات ما می توانیم در اختیار ما قرار دهیم یا محصولات خود یا محصولات شخص ثالث را در وب سایت ما ارائه دهیم. این سایت های شخص ثالث دارای سیاست های حفظ حریم خصوصی و مستقل هستند. بنابراین ما مسئولیت و مسئولیت محتوای و فعالیت های این سایت های مرتبط را نداریم. با این وجود، ما قصد داریم به حفظ یکپارچگی سایت ما و خوشامد گویی به هر گونه بازخورد در مورد این سایت ها.

قانون حفاظت از حریم شخصی کودکان آنلاین

ما مطابق با الزامات قانون COPPA (قانون حفاظت از حریم شخصی کودکان آنلاین) هستیم، ما هیچگونه اطلاعاتی از کسی که زیر 13 سال سن نرسیده است جمع آوری نمی کنیم. وب سایت ما، محصولات و خدمات ما به افرادی که حداقل 13 سال یا بیشتر دارند هدایت می شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی فقط

این سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین فقط به اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت ما و نه به اطلاعات به صورت آنلاین جمع آوری شده است.

شرایط و ضوابط

لطفا همچنین از بخش شرایط و مقررات ما در رابطه با استفاده، سلب مسئولیت و محدودیت مسئولیت استفاده از وب سایت ما در http://www.sunland.ae استفاده کنید.

رضایت شما

با استفاده از سایت ما، شما به خط مشی رازداری ما رضایت می دهید.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی ما

اگر ما تصمیم به تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی ما، ما این تغییرات را در این صفحه پست.

تماس با ما

اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سؤالی دارید، می توانید با استفاده از اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید.

http://www.sunland.ae

دبی، 96766

امارات متحده عربی

info@sunland.ae

+971502577436

این سیاست توسط SUNLAND TOURISM L.L.C مشاور حقوقی است.