هتل ساحلی جمیرا

هتل ساحلی جمیرا
193 بازدید
این تفرجگاه پنج ستاره با طراحی جالب توجه مانند موج ، یکی از سریع ترین ساختارهای قابل تشخیص در دبی است. خوشبختانه برای میهمانان ما ، هتل ساحل جمیرا با خدمات ارزنده ، گزینه های تفریحی بسیاری در مدت زمان اقامت فراهم کرده.

هتل ساحل جمیرا ، هتلی در دبی ، امارات‌متحده‌عربی است . این هتل که در سال ۱۹۹۷ افتتاح شد توسط گروه هتلهای جمیرا در دبی اداره می‌شود . این هتل شامل ۵۹۸ اتاق و سوئیت ، ۱۹ ویلای ساحلی و ۲۰ رستوران و باراست . این هتل موج مانند برج العرب را تکمیل می‌کند که در مجاورت هتل ساحل جمیرا قرار دارد .

این هتل  در ساحل جمیرا قرار دارد . بازدیدکنندگان این هتل در مجموع 33,800 متر مربع ( 364,000 فوت مربع ) ساحل برای استفاده خود دارند . کنار هتل پارک آبی وایلد وادی است . همه میهمانان هتل دسترسی نامحدود به پارک آبی دارند .

منطقه ساحلی که در آن هتل برج العرب و جمیرا بیچ قرار دارند قبلا ً "ساحل شیکاگو " نامیده می‌شد . این هتل در جزیره‌ای از ساحل بازسازی‌شده هتل ساحلی سابق شیکاگو واقع شده‌ است . نام منطقه ریشه در شرکت پل و آهن شیکاگو داشت که در یک زمان تانکرهای ذخیره نفت شناور را در محل جوش می‌دادند .

این نام قدیمی پس از این که هتل قدیمی دبی در سال ۱۹۹۷ تخریب شد بر جا ماند زیرا هتل ساحل شیکاگو نام پروژه عمومی برای ساخت هتل برج العرب تا زمانی که شیخ محمد بن راشد آل‌مکتوم نام جدید را اعلام کرد .

هتل ساحل جمیرا زمانی که در سال ۱۹۹۷ تکمیل شد ، ۹۳ متر ارتفاع داشت و این ساختمان نهمین ساختمان بلند در دبی بود .

امروزه ، این رده پایین‌تر از صدمین ساختمان بلند است . با وجود این رتبه‌بندی‌ها ، این هتل یک نقطه عطف دردبی به حساب می‌آید .