برج العرب

برج العرب
201 بازدید
شبح بادبانی شکل برج العرب چیزی بیش از یک نشانه خیره کننده است: این نمادی از دبی مدرن است.

با وجود همه اعجاب این ساختار خیره‌ کننده ، زمانی که شما در نهایت آن را به صورت شخصی ببینید ، خدمات درون آن واقعا ً برج العرب را فوق‌العاده می‌سازد .

مرتبا ً به عنوان لوکس ترین هتل دنیا انتخاب می شود ، این مقصد باشکوه بهترین خدمات و امکانات را به شما ارائه می‌دهد - همچون رویزرویس با راننده

برج العرب یک هتل لوکس در دبی , امارات‌ متحده‌ عربی است . این هتل در حدود ۳۲۱ متر ( 1,053 فوت ) چهارمین هتل بلند جهان است . برج العرب بر روی جزیره مصنوعی ۲۸۰ متر ( 920 فوت ) از ساحل جمیرا قرار دارد و با یک پل منحنی خصوصی به سرزمین اصلی متصل شده‌است . شکل سازه با تقلید از بادبان کشتی طراحی شده‌است . گاهی اوقات به عنوان " تنها هتل ۷ ستاره " یاد می‌شود , رتبه ستاره آن مورد اختلاف است .

منطقه ساحلی که برج العرب و هتل جمیرا بیچ در آن قرار دارد , قبلا ً ساحل شیکاگو بیچ نامیده می‌شد . این هتل در جزیره ای در ۲۸۰ متری ساحل سابق شیکاگو بیچ قرار دارد . نام محلی ریشه در شرکت آهن و پل شیکاگو داشت که در یک زمان تانکرهای حامل نفت شناور را در محل جوش داده بود .

نام قدیمی بعد از این که هتل قدیمی در سال ۱۹۹۷ تخریب شد برجا ماند . هتل ساحل شیکاگو در دبی به عنوان یک نام پروژه عمومی برای ساخت هتل برج العرب تا زمانی که شیخ محمد بن راشد آل‌مکتوم نام جدید را اعلام کرد باقی ماند .

برج العرب توسط مهندس معمار تام رایت از اتکینز طراحی شده‌ بود . طراحی و ساخت توسط مهندس کانادایی ریک گرگوری و همچنین دبلیو اس اتکینز انجام شد . ساخت جزیره در سال ۱۹۹۴ آغاز شد . این سازه شبیه به بادبان کشتی بادبانی یک نوع کشتی عربی بود. دو بال به شکل عدد 7 بازمی‌شوند تا یک دکل بزرگ ایجاد کنند ، در حالی که فضای بین آن‌ها در یک دهلیز بزرگ محصور شده‌ است . مهندس "تام رایتسید " گفت: مشتری یک ساختمان می‌خواست که یک بنایی نمادین یا نمادی برای دبی باشد ؛ این بسیار شبیه سیدنی با خانه اپرا ، لندن با بیگ بن ، یا پاریس با برج ایفل است . آن نیاز داشت که ساختمانی باشد که مترادف با نام کشور باشد .

مهندس معمار و مهندس برای این پروژه اتکینز بود . پیمانکار فلچر از نیوزیلند یک شریک سرمایه‌گذاری مشترک در مراحل اولیه ساخت و ساز بود . این هتل توسط پیمانکار ساخت و ساز از آفریقای جنوبی ، موری و رابرتز وشرکت مهندسی ال هابتورساخته شد .

این ساختمان در دسامبر ۱۹۹۹ افتتاح شد .