آتلانتیس هتل

آتلانتیس هتل
178 بازدید
برنده "بهترین هتل در جهان عرب" در جوایز معتبر جهانگردی SABQ در ریاض ، عربستان سعودی ، در تاریخ 5 ژانویه 2013.

هدف SABQ از اعطای جوایز گردشگری به رسمیت شناختن رهبران بازار در صنعت مهمان‌نوازی و گردشگری در سراسر منطقه است . آتلانتیس پالم رده " بهترین هتل در جهان عرب "  را توسط مردم با بیش از ۲۸ هزار رای از سراسر کشور دریافت کرده بود .

سرژ زالف , رئیس و مدیرعامل , آتلانتیس پالم : برنده " بهترین هتل در جهان عرب " در مراسم اعطای جوایز معتبر SABQ  توریسم , دستاورد بزرگی برای تیم آتلانتیس است . عربستان‌سعودی یک بازار مهم برای ما است و ما احساس غرور عظیمی بخاطر رای مردم می‌کنیم .

آتلانتیس پالم مکانی است که در جزیره مصنوعی دبی ، پالم جمیرا واقع شده‌است . این اولین تفریحگاهی است که در این جزیره ساخته شده‌است و براساس افسانه آتلانتیس شامل عناصر متمایز عربی است . این تفریحگاه در ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۸ به عنوان یک سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت بین‌المللی Kerzner Limited و Istithmar افتتاح شد .

این تفریحگاه دارای دو بال مسکونی است که به برج‌های سلطنتی ، متشکل از برج شرقی و غربی ، که هر دو به هم متصل شده‌اند و توسط سوئیت پل سلطنتی متصل شده‌اند . این تفریحگاه شامل ۱۵۰۰ اتاق و سوییت با بالکن خصوصی و منظره‌ای از پالم و خلیج‌فارس است . کلوب سلطنتی شامل بیش از ۱۵۰ اتاق و سوئیت با خدمات انحصاری و یک سالن خصوصی کلوب خصوصی و منظره‌ای از دریای عمان یا جزیره نخل با خط افق دبی است .سوئیت سلطنتی سلطنتی که برج‌های سلطنتی را پوشش می‌دهد , ۲۲ طبقه با نمای پالم , دبی و خلیج‌فارس است . دو مجموعه زیر آب هر سه طبقه با دیدگاه‌های مستقیم به سفیر Lagoon ( سفیر Lagoon ) قرار دارند .

آتلانتیس در پالم جمیرا قرار دارد ، بخشی از یک نمایش سه‌گانه از جمله جزایر بزرگ‌تر پالم : پالم جبل علی و پالم دیره ، که ساخت آن از سال ۲۰۰۸ به تعویق افتاده‌است .

آتلانتیس پالم ، در ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۸ به عنوان یک سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت بین‌المللی Kerzner با مسئولیت محدود و Istithmar افتتاح شد . در آوریل ۲۰۱۲ ، Istithmar سهم ۵۰ درصدی Kerzner را به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار به دست آورد . این ملک به وسیله Resorts بین‌المللی Kerzner اداره می‌شود .